עזרה

כדי שיהיה לכם יותר קל להבין את האפשרויות המתקדמות של אתר הכרויות שלנו, יצרנו מאגר עם שאלות נפוצות. אם לא תמצאו פה תשובה לשאלתכם, תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר!שותף ברשת אתרי
הכרויות Dateland
שאלות נפוצות » תמונות וקבצי וידאואיך להוסיף תמונות לכרטיס?

הגרסה המלאה של האתר:

לצורך העלאת תמונה, נא להיכנס לכרטיסך, בו עליך לבחור את התיקיה "תמונות שלי", ללחוץ על הכפתור "הוספת תמונה" ולבחור תמונה מהמחשב / מכשיר נייד, אותה ברצונך להעלות.

כמו-כן, באפשרותך להעלות את תמונתך מחשבון הפייסבוק שלך.

לאחר העלאת התמונה שלך מפייסבוק, כרטיסך באתר לא יכלול שום מידע מהחשבון שלך ברשת חברתית זו. היישום הנ"ל נועד אך ורק להקל עליך ולאפשר הוספת תמונה לכרטיסך אצלנו באתר במס' קליקים בודדים וזאת ללא צורך להוריד או להעתיק את התמונה למחשב:

הגרסה הניידת (דפדפן):


לצורך העלאת תמונה, נא להיכנס לכרטיסך, לבחור את התיקיה "תמונות שלי", לבחור באפשרות "הוספת תמונה", לבחור תמונה רצויה מהמכשיר הנייד ולהעלות אותה לכרטיסך:


אפליקציה:

לצורך העלאת תמונה באפליקציה, עליך ללחוץ על סימן של שלושת הקווים, לבחור ב - "תמונות שלי" וללחוץ על סימן "+". בשלב הבא באפשרותך לעשות צילום / לבחור תמונה מהגלרייה או מפייסבוק:


הרזולוציה המינימלית של כל תמונה שמועלית לאתר הינה: 640X640 פיקסלים, כאשר הגודל המירבי של התמונה הינו: MB 20 בפורמט  gif, jpg, png.


חזרה